SUNSET Agencja Reklamowa

OBRAZY NA PŁÓTNIE

Zamień swoje zdjęcia w przepiękne obrazy drukowane na płótnie.Zrobione przez nas obrazy na płótnie świetnie nadają się do dekoracji Twojego domu lub biura, sprawdzą się także jako wyjątkowy prezent dla Twojego bliskiego. Odśwież swoje ulubione wspomnienia i przenieś je tworząc obrazy na płótnie. Pokaż niesamowity widok na szczyt gór dzięki opcji panoramicznych obrazów na płótnie. Nadaj nowoczesnego charakteru starej fotografii, drukując własne zdjęcia z dzieciństwa w formie foto obrazu na płótnie.

Cenimy sobie wysoką jakość – dlatego oferujemy foto obrazy dokładnie takie, jakie sami chcielibyśmy otrzymać. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego prezentu czy niebanalnego dodatku do wystroju domu, nasze foto obrazy na płótnie z pewnością zachwycą wszystkich gości. Korzystamy z maszyn poligraficznych uznanych światowych marek – przez co mamy pewność, że nawet najmniejsze detale przesłanych zdjęć zostaną odwzorowane w maksymalnym stopniu i rozdzielczości. Naszym kolejnym atutem jest solidne wykonanie i łatwy proces zamawiania – a wszystko to w cenie, na którą Cię stać!

Nasze obrazy na płótnie, drukujemy na wytrzymałym półmatowym płótnie poliestrowym, następnie montowane są na wytrzymałej sosnowej ramie o grubości 20mm. Obraz posiada praktyczną zawieszkę, która ułatwia wypoziomowanie foto obrazu na ścianie. Obrazy na płótnie Canvas są uniwersalnym elementem dekoracji każdego pomieszczenia w domu. Dzięki ogromnemu wachlarzowi rozmiarów, kształt i styl foto obrazu dopasuje się do każdego odpowiedniego dla Ciebie miejsca w domu.

Spersonalizowane foto obrazy na płótnie są również wspaniałymi prezentami, przypominającymi bliskim o wspaniałych chwilach. W łatwy sposób możemy pozostawiać im piękne, efektowne, niejednokrotnie wzruszające dzieło sztuki, które mogą eksponować w domu lub miejscu pracy. Gwarantujemy, że codzienne oglądanie najlepszych zdjęć na płótnie będzie dla nich wielką radością, która nigdy się nie znudzi i nie zniknie z czasem, ale przeniesie ich z powrotem do momentu kiedy wspólnie robiliście zdjęcia.

Trwa ładowanie strony...