SUNSET Agencja Reklamowa

FOTOTAPETY

Fototapety to prosty, a jednocześnie niezwykle oryginalny sposób na odmianę każdej przestrzeni. Fototapeta doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. Fototapety mają już spore grono wiernych zwolenników – Zapraszamy!

Fototapety to doskonały pomysł na odmianę wnętrza, wystarczy tylko wybrać odpowiednie zdjęcie. U nas znajdziesz tysiące zdjęć na fototapety, możesz również przesłać własne zdjęcie. Wśród dostępnych u nas wzorów fototapet znaleźć można wspaniałe krajobrazy, zdjęcia z najpiękniejszych lasów, sceny sportowe, fotografie cudów architektury czy nawet abstrakcyjne wzory.

Fototapeta może być w formie standardowej, czyli lateksowej, albo winylowej, bardziej odpornej na wilgoć i tym samym nadającej się do stosowania w kuchni lub łazience. Ponadto można zamówić fototapety samoprzylepne, będące niezwykle wygodnym rozwiązaniem w przypadku gładkich powierzchni, takich jak chociażby drzwi wewnętrzne (choć równie dobrze można je potraktować jako duże naklejki na lodówkę, idealnie nadające się na zaklejenie całej jej frontowej części). Oferujemy fototapety najwyższej jakości w doskonałej jakości wydruku.

Nasze fototapety możemy wydrukować w dowolnym rozmiarze na kilku rodzajach podłoża. Bardzo duża baza motywów na fototapety gwarantuje dopasowanie do każdego wnętrza i jego wystroju. Jeżeli uważasz, że masz małe mieszkanie, wybierz fototapetę optycznie powiększającą wnętrze – taka fototapeta sprawi, że Twój pokój czy sypialnia będą się wydawały większe niż w rzeczywistości.

Zobacz

NASZE REALIZACJE FOTOTAPET

Trwa ładowanie strony...