SUNSET Agencja Reklamowa

DRUK WIELKOFORMATOWY

Druk wielkoformatowy to nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze.

Reklama wizualna jest skuteczna wtedy, gdy przyciąga uwagę, a nic nie przyciąga jej lepiej niż ciekawy projekt w druku wielkoformatowym. Dzięki takiej formie reklamy możesz wyeksponować zarówno obraz jak i tekst, będący np. sloganem reklamowym. Żadna reklama nie przebija się w przestrzeni publicznej tak dobrze, jak druk wielkoformatowy. Taki druk jest przede wszystkim trwały, odporny na czynniki atmosferyczne, przystosowany specjalnie do reklam outdoorowych. W ofercie posiadamy rozwijane rollupy, które są często wykorzystywane na targach czy prezentacjach. Dużą popularnością cieszą się folie samoprzylepne, służące choćby do oklejania witryn sklepowych. Klienci niezmiennym zainteresowaniem darzą klasyczne banery, które od wielu lat są najpopularniejszą formą reklamy outdoorowej. 

Każdej osobie, która stawia na reklamę swojego przedsiębiorstwa, zależy na tym, by była ona skuteczna. Co zrobić, aby promocja stała się naprawdę efektywna? Zadbać o to, by dotarła do jak największego grona odbiorców! Aby to zrobić, warto postawić na druk wielkoformatowy. Materiały te z pewnością nie zostaną pominięte przez przechodniów czy kierowców. Niektóre bilbordy z ciekawymi hasłami reklamowymi z czasem stają się wręcz kultowe i jeszcze długo po zakończeniu kampanii promują Twoją firmę.

Jednym z najważniejszych etapów kampanii reklamowej jest wybranie odpowiedniego środka przekazu, aby reklama była skuteczna. Obecnie przedsiębiorstwa mają wiele możliwości – od klasycznych tablic reklamowych po innowacyjne reklamy mobilne. Jednak wybór skutecznego środka przekazu to nie wszystko. Liczy się także jakość wydruków wielkoformatowych. Jest to absolutna podstawa w jasnej, przejrzystej i zapadającej w pamięć reklamie. Dlatego też, wybierając naszą drukarnię wielkoformatową, Państwa reklama stanie się wyrazista i z powodzeniem dotrze do wielu potencjalnych Klientów.

Oferta obejmuje wydruki w dużym formacie już jednej sztuki. Wysoka jakość i szybkie terminy realizacji. Dla naszych klientów oferujemy szeroki zakres produktów wielkoformatowych do reklamy firm, wydarzeń. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, działy marketingu firm, instytucje kultury. Nasze wydruki mają różnorodne zastosowanie - to znakomita reklama do wnętrz i do zaprezentowania w terenie.

Druk wielkoformatowy na różnorodnych mediach:

  • papiery (plakaty, billboardy),
  • folie (naklejki, tablice reklamowe, oklejanie witryn),
  • banery reklamowe, siatki mesh,
  • rollupy,
  • fototapety.

Dodatkowe wykończenia wydruków wielkoformatowych:

  • wycinanie ploterowe,
  • laminowanie UV (folie),
  • oczkowanie (banery).
Trwa ładowanie strony...